Web Geliştirme

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web sitelerinin geliştirilmesini tüm yönleriyle ele alıyoruz.

Web Development Services

Kodlama ve web tasarımı yaparak web geliştirme için kapsamlı bir yaklaşımda bulunuyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekiple web geliştirme platformu olarak size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Amacımız web sitenizin arama motorlarında daha yüksek sıralamalara ilerlemesi, kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

Facebook uygulamaları, yaratıcı e-ticaret siteleri, tanıtım siteleri, platformlar, portallar, ağlar, dahili ağlar, ısmarlama yazılım çözümleri, yerli ve uluslararası mobil ve tablet uygulamaları da dahildir. Bu çerçeve adı altında deneyimli ekimiz ile size en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

E-Ticaret Çözümü

Firmamız online işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepetlerinin yazılımını geliştirerek başarılı çözümler sunuyoruz.

CMS, WordPress, Drupal

İçerik yönetim sistemleri, etkin bir şekilde site içeriğinizi yönetmenize olanak sağlamaktadır.

Ağlar & Dahili Ağlar

Ekibimiz Ağlar için özel çözümler ve internet protokollerini kullanarak diğer bayilerinizi geliştirmenizi sağlar, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetiminiz geliştirilir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulamalarını geliştirme hizmeti sunan, lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-Mail Pazarlama Çözümü

Oluşturabilir, gönderebilir E-Mail kampanyaları izlemek için E-Mail pazarlama yazılımı oluşturabiliriz.

PHP ve JS Geliştirme

PHP, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler ile yazılım geliştirme hizmetleri sağlamaktayız.

Effective Web Development Solutions

Çapraz platform ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitesi başlatmak ve oturum kapatma projesi için titiz ve detaylı bir çalışma sürdürerek tüm önemli aygıt türleri için testler yapmaktayız. Bunun yanı sıra tarayıcılar ve işletim sistemleri konusunda destek sağlamaktayız. Sitenizin, modern ve duyarlı olmasını sağlamak için yönetici sisteminizi geliştirebiliriz.

Web Projeleri İçin Güvenli Test Ortamı

Sitenizdeki bir takım değişiklikleri kullanıcılarınız göremeyeceği bir ortamda test edebilir. Sonuçlarınız üzerinde en iyi değişiklik yaparak sitenizin arama motorları tarafından sıra kaybetmesini önleyebiliriz. Sitenin mimarisi açısından içeriğini görselleştirme ve içerik araçları için çok faydalı bir hizmet elde edebilirsiniz. Ayrıca sitenizin güvenilirliğini açısından test ortamını bizim sunucularımız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions