Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme anlık etkiye sahiptir ve markanın büyük arama motorlarında(Google, Yandex vs.) ve büyük Sosyal Medya Araçlarında(Facebook, Youtube vs.) ön plana çıkarak daha büyük bir erişim olanağına sahip olursunuz.

Pay Per Click Management

Kampanya stratejileri müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve piyasa durumunu karşılamak üzere tasarlanmıştır. Arama Reklamları, Video Reklamları, Ekran Reklamları, PPC Pazarlamayı ve Sosyal Reklam Ücretleri; Tıklama Başına Ödemeye dahil hizmetler sunar.

Biz müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı sonuçlar veririz. Biz yatırım getirisi maksimum düzeye getirmek için günlük olarak teklif fiyatları ve bütçeleriniz üzerine müşterilerinizin hesaplarını yönetmek için size bilgiler veririz.

Tıklama Başına Ödeme için müşterilerimizin iş ve ayrıntılı hesaplamaları reklam içeren bir yaklaşımla, hem de önerilen faaliyetlerin bir öncelik listesi içeren seçenekler mevcuttur.

Ücretli Reklam Aramaları

PPC arama reklam yoluyla olumlu bir yatırım getirisi kazandırır. Akıllıca para harcamak ve reklamcılığın en hedeflenen ve en uygun maliyetli formunu kullanabilirsiniz.

PPC Yeniden Pazarlama

'Potansiyel müşterilerinizi' değerli 'sadık müşterilerinize' çevirin. Profesyonel ekibimiz size tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek esas müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sosyal Reklamlar

Marka, ürün veya hizmet hakkında farkındalık oluşturmak için ihtiyacınız mı var? Biz APG ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştireceğiz.

Görüntülü Reklamlar

Marka pozlama, hedef ve dönüşümleri artırmak bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Biz başarıyla doğrudan yanıt kampanyaları ve marka farkındalığı kampanyaları yöneterek markanızın değerini artırırız.

Videolu Reklamlar

Ekibimiz online reklamcılık konusunda uzmandırlar. SEO Prestij markanızın varlığını artıracak, videolu reklamlar oluşturarak rekabet avantajı sağlamanıza olanak sağlayacak hizmetler sunmaktadır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.