E-Mail Pazarlama

Verimli ve etkin, yeni müşterileriniz ilgisini çekebilecek ürün ve hizmetlerin reklamlarınıza yardımcı olması için bir takım elementleri kullanarak özel pazarlama kampanyaları oluşturabiliriz.

Email Marketing

E-posta pazarlama hedef kitleniz ile etkin bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sunar. Mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşmak ve onları şirketin en son fiyatlar ve haberleri güncel tutmak için E-Mail hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pazarlamacılar E-Mail ile uzun süreli karlı ilişkiler geliştirmek için bir anahtar olduğunu kabul ediyor. Kişiselleştirilmiş ve hedefe yönelik E-Mail pazarlama kampanyası marka bilinirliği ve geri dönüşümler için çok önemlidir..

Uzmanlarımız mümkün olan en iyi markayı hedefleyerek, strateji, uygulama ve sonuç izleme gibi hizmetlerimizi kullanırlar.
Takip ve raporlama, şablon tasarımı, e-posta pazarlama stratejileri geliştir.

En iyi E-Mail Pazarlama Stratejileri

Ekibimiz tanımlı hedef kitleleri çekmek ve onların bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejileri geliştirecektir.

E-Mail Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz satış ve karlılıkta izlenilecek yol için e-posta pazarlama kampanyası tasarımı, inşası ve izleyici ile iletişim için size e-posta şablonu hazırlayıp bu konuda yönetim stratejileri önerebilir.

.

E-Mail Şablon Tasarımları

Yenilikçi tasarımları, uyumlu çözümleri ve E-Mail'in hızlı dağıtılabilirliğini geliştirmek temel amacımızdır. Profesyonel tasarımcılar yaşam için marka ile hedef kitlenizin katılımını artırmak için çaba sarfediyoruz.

Takip & Raporlama

Sitenize tıklamaların ve kimlerin dönüş yaptıklarının istatistiksel verilerinizi sitenize entegre edip ya da, e-posta yoluyla "tıklayan kim" gibi kampanyanın kilit yönlerini ayrıntılı raporlama şeklinde yönlendirebiliyoruz.

Biz her şeyi uçtan uca E-Mail kampanyası ve programcı yönetimine kadar kişiye özel içerik ile başlayan kampanyalar üretiriz.

E-Mail pazarlama hizmetini seçerek online varlığınızı artırın. Ödüllü formül stratejilerini, uygulama ve izlemelerimizi birleştirin.