Bölgesel - Brick Haritaları

Kullanıcılarınız, müşterilerinizin veya ortaklarınızın işlerini harita üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Arama motoru optimizasyonu(SEO), Facebook, Twitter, Youtube, Google, Yandex, Bing... Bu büyük sistemlerin sizin sitenizle önemli tek bir ortak noktası var, o da sizin reklamınızı yapabilecek ve size potansiyel müşteri sağlayacak olmaları.

Google kendi analytics hizmetiyle, Yandex kendi Metrica hizmetiyle... birçok sistem sadece kendi üzerinden analiz veriyor. Bu ziyaretçileri, müşterilerinizi, sitenizde form doldurduklarında daha detaylı bilgi verdiklerinde, saydığımız sistemler üzerinden ziyaretçi bazında analiz etmenizin ne yazıkki bir çözümü yok.

 

Biz bu verileri analytics, metrica, facebook yardımıyla, gerekirse sizden veritabanı (database) da talep ederek ne kadarının müşteriye döndüğünü, bunların ne kadarının Türkiye'nin hangi bölgelerinden, bir şehrin bir ilçesinin sosyo-ekonomik olarak ayrılmış detaylı haritaları yardımıyla mümkün olan en detaylı analizlerini harita üzerinden ve elektronik tablolar üzerinden sağlıyoruz.

Bu detaylı raporları oluşturan yazılımlarımızla birlikte, daha fazla seçenek için size özel raporlama çözümleri sunmaktayız.

0(212) 912 12 80