Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

SEO müşterilerimiz için satış, karlılık ve maliyet verimliliği önemli bir artışa yol açan etkin arama verimliliği sunuyor.

Web Development Services

Arama motoru optimizasyonu temel hizmetler şunlardır;

  • Organik Arama
  • On-Page SEO
  • Bağlantı Kurma
  • Kelime Araştırma
  • Strateji ve Faaliyet Raporu.

Organik Arama

Gelişim ve olağan işlerin iyileştirilmesi ve web varlığı görünürlüğünü koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Dikkat çekici içerik hedefli tanıtımlarınızı yapar.

Sayfa Optimizasyonu

İçerikleriniz arama motorlarında kolayca erişilebilir olsun. Ekibimiz sıralamanızı ve performansınızı artıracak çözümleri uygulamak için hazır.

Bağlantı Kurma

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası, arama motorları içinde listelenen sayfa anahtar kelimelere anlam eklemek için iç bağlantı profili yapmaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu başarısı esaslarımız arasındadır. SEO stratejileri sitenizin arama sonuçlarında sıramalarınızı üst sıralara taşıyacaktır. SEO anahtar kelime sıralaması raporu, bağlantı kurma, profil raporu ve endeksli sayfalar hakkında bilgiler vereceğiz. Müşteri odaklı ekibimiz trafik akışını iyileştirmek ve web tabanlı işlemler için satışları artıracaktır.

SEO online pazarlama hayatımızın bir parçası. Siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı paketler sunuyoruz. Uzmanlarımız Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarından en son yönergelere dayanarak eğitimlerini alır ve sizlere bu şekilde hizmet verir.

Kelime Araştırma / Strateji

En Önemli SEO unsurlardan biri hedef anahtar kelimeler. Tüm bağlantıları kurarak arama motoru sıralamasını ve organik trafiğini artırmak için ekibimiz en iyi stratejiyi belirlemektedir.

Faaliyet Raporları

Detaylı web sitenizin SEO performans değerlendirme raporu yanı sıra veri trafiği hakkında üst atıfta bulunarak anahtar kelimeleri ve arama motoru aktivitelerine bir açıklama sağlar.